Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Leeman, Mieke
Ploegnaam: Koersepeerden

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD2937760
3AUS    CHAMBERLAIN OscarDCT2112146
4SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
5ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
6FRA    DECOMBLE MaximeGFC2119303
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
11ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
12GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
13AUS    MACKELLAR AlastairEFE24170
14FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
15FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
16ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
17USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
18NOR    NORDHAGEN JørgenTVL2155526
19BEL    NYS ThibauLTK24153160
20GBR    ONLEY OscarIGD24424626
21DEN    PEDERSEN Rasmus SøjbergDCT244292
22GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
23BEL    REX TimTVL222973
24ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
25SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
26FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
27GBR    THORNLEY CallumRBH2311143
28BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
29NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
30BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
Som: 28365
 
Getransfereerde renners:
1USA   AUGUST AndrewIGD21487
2FRA   GAUDU DavidGFC3069
3NED   JAKOBSEN FabioTPP3010
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen