Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Ivens, Pieter
Ploegnaam: D'eau Ping

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalJAY3241155
2VEN    AULAR SANABRIA Orluis AlbertoMOV3024234
3GER    BAUHAUS PhilTBV3225170
4DEN    BEVORT Carl-FrederikUXM231139
5CZE    BITTNER PavelTPP2425512
6NOR    BLIKRA Erlend JordbrekkUXM2930257
7GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
8FRA    COQUARD BryanCOF3418520
9DEN    CORT NIELSEN MagnusUXM3341378
10ITA    DAINESE AlbertoSOQ2855165
11NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
12ITA    FIORELLI FilippoTVL3217363
13BEL    FRETIN MilanCOF25109533
14FRA    GODON DorianIGD3020904
15AUS    GROVES KadenAPT2814310
16GBR    HOBBS NoahEFE2234279
17GER    KANTER MaxXAT2928644
18NED    KOOIJ OlavDCT25271771
19USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
20FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
21BEL    MEEUS JordiRBH28581109
22EST    MIHKELS MadisEFE2326141
23ITA    MILAN JonathanLTK2676980
24ITA    MILAN MatteoGFC23639
25COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAD3228190
26BEL    TAMINIAUX LionelLOI30790
27GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
28GBR    TURNER BenIGD2731211
29NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
30GBR    VERNON EthanNSN2636478
Som: 13029
 
Getransfereerde renners:
1BEL   DE SCHUYTENEER SteffenLOI21493
2DEN   PEDERSEN MadsLTK31880
3FRA   RENARD AlexisCOF27344
4BEL   VAN AERT WoutTVL321393
5NOR   WAERENSKJOLD SørenUXM26633


27/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen