Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Blockx, Linda
Ploegnaam: In Flanders Fields

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
2ESP    CASTRILLO ZAPATER PabloMOV2517232
3DEN    CORT NIELSEN MagnusUXM3341378
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5AUT    GALL FelixDCT284051454
6ITA    GANNA FilippoIGD3072649
7FRA    GAUDU DavidGFC3015769
8CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
9NED    HOOLE DaanDCT2720249
10NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
11GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
12ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
13ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
14BEL    NYS ThibauLTK24153160
15AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
16FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19ITA    RACCAGNI NOVIERO AndreaSOQ2212432
20ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22AUS    STORER MichaelTUD2936708
23BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
24ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30FRA    VAUQUELIN KévinIGD2560482
Som: 24686
 
Getransfereerde renners:
1GBR   GEOGHEGAN HART TaoLTK3168
2ESP   LANDA MEANA MikelSOQ37219
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4GBR   POOLE MaxTPP230
5ESP   ROMO OLIVER JavierMOV27203


1/11/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen