Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Christiaens, Frederik
Ploegnaam: Col d'Allos

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7ITA    GANNA FilippoIGD3072649
8IRL    HEALY BenEFE26181539
9USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
10GER    KANTER MaxXAT2928644
11USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
12GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
13FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
14FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
15ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
16NOR    NORDHAGEN JørgenTVL2155526
17BEL    NYS ThibauLTK24153160
18AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
19GBR    ONLEY OscarIGD24424626
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
24BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
25CZE    VACEK MathiasLTK24153712
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 26107
 
Getransfereerde renners:
1ITA   AGOSTINACCHIO MattiaEFE190
2NED   GRAAT TijmenTVL23159
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4GBR   POOLE MaxTPP230
5HUN   VALTER AttilaTBV28130


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen