Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Catry, Koen
Ploegnaam: Comité der borstenwaanzinnigen

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    AGOSTINACCHIO MattiaEFE19440
2GER    ARNDT NikiasTBV351120
3ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
4IRL    BENNETT SamPQT361641
5FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
6NOR    BLIKRA Erlend JordbrekkUXM2930257
7COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
8ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
9NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
10BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
11FRA    GAUDU DavidGFC3015769
12GBR    GLOAG ThomasPQT2514180
13NED    GROENEWEGEN DylanURR3337762
14GBR    HOBBS NoahEFE2234279
15NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
16NED    KOOIJ OlavDCT25271771
17FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
18GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
19AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
20SLO    POGACAR TadejUAD281235256
21USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
22ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
23COL    RUBIO REYES Einer AugustoMOV2828119
24DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
25COL    SOSA CUERVO Ivan RamiroEKP291377
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 23904


24/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen