Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   De Vrieze, Kevin
Ploegnaam: Team H.E.M.

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
5FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9FRA    GAUDU DavidGFC3015769
10DEN    HONORE Mikkel FrĝlichEFE2922310
11DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
12GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
13FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
27BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
28RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 31217
 
Getransfereerde renners:
1NED   ARENSMAN ThymenIGD27738
2NZL   FISHER-BLACK FinnRBH25444
3ESP   LANDA MEANA MikelSOQ37219
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


28/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen