Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Geeroms, Filip
Ploegnaam: The Fastest Flippens Bike Team

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalJAY3241155
2VEN    AULAR SANABRIA Orluis AlbertoMOV3024234
3GER    BAUHAUS PhilTBV3225170
4CZE    BITTNER PavelTPP2425512
5NOR    BLIKRA Erlend JordbrekkUXM2930257
6GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
7ITA    DAINESE AlbertoSOQ2855165
8NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
9BEL    DE SCHUYTENEER SteffenLOI2138493
10ITA    FIORELLI FilippoTVL3217363
11BEL    FRETIN MilanCOF25109533
12COL    GAVIRIA RENDON FernandoCJR3217170
13ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
14NED    GROENEWEGEN DylanURR3337762
15AUS    GROVES KadenAPT2814310
16GBR    HOBBS NoahEFE2234279
17FRA    HOFSTETTER HugoNSN3222243
18GER    KANTER MaxXAT2928644
19NED    KOOIJ OlavDCT25271771
20FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
21ITA    MALUCELLI MatteoXAT336543
22BEL    MEEUS JordiRBH28581109
23BEL    MERLIER TimSOQ34198900
24ITA    MILAN JonathanLTK2676980
25COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAD3228190
26BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
27NED    PLUIMERS RickTUD2615379
28GBR    VERNON EthanNSN2636478
29NOR    WAERENSKJOLD SørenUXM2623633
30AUS    WELSFORD SamIGD30111254
Som: 16586
 
Getransfereerde renners:
1DEN   PEDERSEN MadsLTK31880
2FRA   PENHOËT PaulGFC25416
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4GBR   TURNER BenIGD27211
5BEL   VAN AERT WoutTVL321393


15/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen