Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van Hauwaert, Werner
Ploegnaam: Balderke

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalJAY3241155
2VEN    AULAR SANABRIA Orluis AlbertoMOV3024234
3CZE    BITTNER PavelTPP2425512
4GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
5FRA    COQUARD BryanCOF3418520
6DEN    CORT NIELSEN MagnusUXM3341378
7ITA    DAINESE AlbertoSOQ2855165
8NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
9BEL    DE SCHUYTENEER SteffenLOI2138493
10BEL    FRETIN MilanCOF25109533
11FRA    GODON DorianIGD3020904
12AUS    GROVES KadenAPT2814310
13NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
14GER    KANTER MaxXAT2928644
15NED    KOOIJ OlavDCT25271771
16DEN    LUND ANDRESEN TobiasDCT24231081
17FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
18BEL    MEEUS JordiRBH28581109
19BEL    MERLIER TimSOQ34198900
20ITA    MILAN JonathanLTK2676980
21DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
22USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
23NED    TEUNISSEN MikeXAT348575
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN DEN BERG MarijnEFE2711210
26NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
27NED    VAN UDEN CasperTPP259368
28GBR    VERNON EthanNSN2636478
29NOR    WAERENSKJOLD SørenUXM2623633
30AUS    WELSFORD SamIGD30111254
Som: 17731
 
Getransfereerde renners:
1BEL   DE LIE ArnaudLOI24862
2ITA   GANNA FilippoIGD30649
3ERI   GIRMAY HAILU BiniamNSN26695
4BEL   KIELICH TimoTVL27106
5BEL   STUYVEN JasperSOQ34697


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen