Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Ghillemyn, Rik
Ploegnaam: De Kezelbergspurters

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2BEL    BEULLENS CédricLOI29160
3NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
4GBR    GEOGHEGAN HART TaoLTK311768
5AUS    GROVES KadenAPT2814310
6AUS    HINDLEY JaiRBH3050680
7AUT    KONRAD PatrickLTK35486
8USA    KUSS SeppTVL3220722
9USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
10FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
11BEL    LECERF William JuniorSOQ2417201
12GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
13FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
14ITA    MILAN JonathanLTK2676980
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
19SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
20ESP    ROMEO ABAD IvanMOV2329641
21ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
22SUI    SCHMID MauroJAY27281365
23BEL    TEUNS DylanCOF3422234
24ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
25SLO    TRATNIK JanRBH361685
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29FRA    VERCHER MatteoTEN252317
30GER    ZIMMERMANN GeorgLOI294468
Som: 19668


22/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen