Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Joris, Bart
Ploegnaam: De Raspaardjes

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8IRL    HEALY BenEFE26181539
9USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
10USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
11ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
12FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
13FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
14GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
15FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
16BEL    MERLIER TimSOQ34198900
17BEL    NYS ThibauLTK24153160
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
20DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
21ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
22GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
23USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
24USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
25GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
26ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
27NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 26798
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2FRA   GAUDU DavidGFC3069
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4GBR   POOLE MaxTPP230
5ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen