Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Ceulemans, Filip
Ploegnaam: Het Gulden Peerdt

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POL    ANIOLKOWSKI StanislawCOF296547
2GER    BAUHAUS PhilTBV3225170
3CZE    BITTNER PavelTPP2425512
4NOR    BLIKRA Erlend JordbrekkUXM2930257
5GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
6NED    DE JONG TimoTPP27491
7BEL    DE LIE ArnaudLOI2425862
8BEL    DE POOTER DriesJAY24195
9BEL    FRETIN MilanCOF25109533
10COL    GAVIRIA RENDON FernandoCJR3217170
11NED    GROENEWEGEN DylanURR3337762
12FRA    JEANNIERE EmilienTEN288452
13GER    KANTER MaxXAT2928644
14NED    KOOIJ OlavDCT25271771
15ITA    LONARDI GiovanniPTV304526
16FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
17ITA    MALUCELLI MatteoXAT336543
18NED    MARSMAN TimAPT264100
19BEL    MEEUS JordiRBH28581109
20BEL    MENTEN MilanLOI308274
21BEL    MERLIER TimSOQ34198900
22ITA    MILAN JonathanLTK2676980
23COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAD3228190
24ESP    PEŅALVER ANIORTE ManuelPTV281172
25BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
26NZL    STRONG CorbinNSN2621440
27GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
28GBR    TURNER BenIGD2731211
29NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
30GBR    VERNON EthanNSN2636478
Som: 16775


31/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen