Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van Swalm, Thomas
Ploegnaam: Are you Askey for trouble

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
6IRL    HEALY BenEFE26181539
7NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
8USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
9NED    KOOIJ OlavDCT25271771
10ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
11GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
12ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
13POR    MORGADO Antonio TomasUAD2253631
14AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
17SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
18ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
19ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
20SUI    SCHMID MauroJAY27281365
21USA    SHEFFIELD MagnusIGD2434278
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23CZE    VACEK MathiasLTK24153712
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 23301
 
Getransfereerde renners:
1AUT   GALL FelixDCT281454
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
4BEL   STUYVEN JasperSOQ34697
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


12/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen