Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van Wouw, John
Ploegnaam: Sjonnie

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
6BEL    DE SCHUYTENEER SteffenLOI2138493
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10FRA    GAUDU DavidGFC3015769
11DEN    HONORE Mikkel FrĝlichEFE2922310
12NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
13ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
14COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
15ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
16AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
19ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
24GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 28818
 
Getransfereerde renners:
1ITA   GANNA FilippoIGD30649
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3USA   RICCITELLO MatthewDCT24591
4BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559
5NED   VAN BAARLE DylanSOQ34136


13/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen