Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Den   Johansen, Peter
Ploegnaam: Danish Dynamite

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
3MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5AUT    GALL FelixDCT284051454
6FRA    GAUDU DavidGFC3015769
7IRL    HEALY BenEFE26181539
8NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
9ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
10COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
11ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
12BEL    MERLIER TimSOQ34198900
13GBR    ONLEY OscarIGD24424626
14DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
15GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
16ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
17SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
18FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
19ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
20BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
21BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
22NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
23NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
24BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
25BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
26BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
27RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
28BEL    WELLENS TimUAD3532454
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 26163
 
Getransfereerde renners:
1FRA   LAPORTE ChristopheTVL34937
2GER   LIPOWITZ FlorianRBH261027
3FRA   MARTINEZ LennyTBV231531
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen