Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Huys, Diederik
Ploegnaam: Sportigami

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1DEN    ASGREEN KasperEFE3131162
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8AUS    HAMILTON ChristopherTPP312111
9USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
10USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
11ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
12GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
13ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
14BEL    MERLIER TimSOQ34198900
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
20GBR    POOLE MaxTPP231860
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
27NED    WELTEN BramTPP2940
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29GBR    WILLIAMS StephenNSN30300
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 26924
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2DEN   PEDERSEN MadsLTK31880
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
5BEL   THIJSSEN GerbenAPT28352


30/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen