Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Modderkolk, Maarten
Ploegnaam: Maarteno

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalJAY3241155
2DEN    ASGREEN KasperEFE3131162
3ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
4GER    BRENNER MarcoTUD2449689
5FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
6NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
7BEL    DE SCHUYTENEER SteffenLOI2138493
8MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
9BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
10NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
11DEN    FOLDAGER AndersJAY255509
12BEL    FRETIN MilanCOF25109533
13IRL    HEALY BenEFE26181539
14COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresXAT2912412
15AUT    KEPPLINGER RainerTBV29253
16SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
17ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21ITA    PINARELLO AlessandroNSN2329457
22AUS    PLOWRIGHT JensenAPT2642179
23ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
24ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
25FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
26GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
27AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
28BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
29BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
30AUS    WELSFORD SamIGD30111254
Som: 23231
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2AUT   GALL FelixDCT281454
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5NED   ZIJLAARD MaikelTUD2759


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen