Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Scheirlinckx, Steven
Ploegnaam: Eigen Kweek

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
3MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7IRL    HEALY BenEFE26181539
8USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
9NED    KOOIJ OlavDCT25271771
10DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
11USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
12ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
13ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
14BEL    MERLIER TimSOQ34198900
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19AUS    PLAPP LucasJAY2645755
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
22AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
23GBR    TULETT BenTVL2545586
24HUN    VALTER AttilaTBV2851130
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
Som: 27837
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2CAN   GEE-WEST DerekLTK29588
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4GBR   POOLE MaxTPP230
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen