Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Vergote, Rudy
Ploegnaam: de Altigboys

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    ARANBURU DEVA AlexanderCOF31131033
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
4GER    BRENNER MarcoTUD2449689
5SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
6FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10FRA    GAUDU DavidGFC3015769
11BEL    HERREGODTS RuneUAD2838269
12SUI    HIRSCHI MarcTUD2841536
13NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
14LUX    KIRSCH AlexCOF341870
15FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
16SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
19ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
24AUS    STORER MichaelTUD2936708
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26FRA    TRONCHON BastienGFC248198
27GBR    TULETT BenTVL2545586
28BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
29BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 25933
 
Getransfereerde renners:
1FRA   BARRE LouisTVL26421
2ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
3FRA   MARTINEZ LennyTBV231531
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen