Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Deblaere, Dries
Ploegnaam: Tre Cime di Lavaredo

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
4ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
5SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
6ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
7FRA    DECOMBLE MaximeGFC2119303
8MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
9BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
10AUT    GALL FelixDCT284051454
11CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
12NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
13NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
14USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19GBR    POOLE MaxTPP231860
20ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
21BEL    SEGAERT AlecTBV2342529
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
24GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
25AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 26803
 
Getransfereerde renners:
1ITA   GANNA FilippoIGD30649
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
4SWE   SÖDERQVIST JakobLTK23433
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


26/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen