Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Hulscher, Mike
Ploegnaam: Komkommertijd reiziger

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
5ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
6FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8AUS    DINHAM MatthewTPP262795
9POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
10BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
11AUT    GALL FelixDCT284051454
12NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
13NED    KOOIJ OlavDCT25271771
14ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
15ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
16NOR    NORDHAGEN JørgenTVL2155526
17AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21GBR    POOLE MaxTPP231860
22USA    POWLESS NeilsonEFE301478
23ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
24ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
25FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
26USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 28377
 
Getransfereerde renners:
1NED   JAKOBSEN FabioTPP3010
2BEL   LECERF William JuniorSOQ24201
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4DEN   WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK20351
5FRA   ZINGLE AxelTVL28187


28/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen