Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   De Pauw, Uriah
Ploegnaam: Cleanbuterol

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianDQT28319617
2ITA    ARU FabioUAD30209137
3FRA    BARDET RomainALM30280299
4COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyINS23212450
5NED    DUMOULIN TomTJV30489421
6GBR    FROOME ChrisINS3543215
7DEN    FUGLSANG JakobAST352871142
8COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAD26138689
9BEL    GILBERT PhilippeLTS3850516
10BEL    HERMANS BenICA3425168
11LUX    JUNGELS BobDQT28235177
12NOR    KRISTOFF AlexanderUAD3347559
13POL    KWIATKOWSKI MichalINS30350287
14COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAST261891242
15ESP    MAS NICOLAU EnricMOV25132611
16AUS    MATTHEWS MichaelSUN30221439
17BEL    NAESEN OliverALM3084584
18NED    OOMEN SamSUN2530684
19FRA    PINOT ThibautGFC30326631
20SLO    POGACAR TadejUAD222962479
21SVK    SAGAN PeterBOH30332717
22BEL    TEUNS DylanTBM2871469
23GBR    THOMAS GeraintINS34392283
24COL    URAN URAN RigobertoEF133201240
25BEL    VAN AERT WoutTJV263961156
26BEL    VAN AVERMAET GregCCC35105741
27NED    VAN DER POEL MathieuCOC25443537
28GBR    YATES AdamMTS28170728
29GBR    YATES SimonMTS28422976
30RUS    ZAKARIN IlnurCCC31122321
Som: 17715
 
Getransfereerde renners:
1FRA   BARGUIL WarrenPCB29416
2NZL   BENNETT GeorgeTJV30660
3IRL   BENNETT SamDQT301341
4AUS   DENNIS RohanINS30470
5ESP   LANDA MEANA MikelTBM31983


28/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen