Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Vandenbroucke, Anthony
Ploegnaam: Team Hobbits

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
3GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
4GER    BRENNER MarcoTUD2449689
5ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
6FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10BEL    HERREGODTS RuneUAD2838269
11GBR    HOBBS NoahEFE2234279
12NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
13USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
14DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
15ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
16FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
17USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
18BEL    MERLIER TimSOQ34198900
19BEL    NYS ThibauLTK24153160
20GBR    ONLEY OscarIGD24424626
21FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
22DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
23ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
24GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
25FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
26BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
29BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
30BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
Som: 30703
 
Getransfereerde renners:
1SLO   POGACAR TadejUAD285256
2USA   RICCITELLO MatthewDCT24591
3ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
4FRA   ROLLAND BrieucGFC23111
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen