Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Maes, Jan
Ploegnaam: zero tolerance

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7IRL    HEALY BenEFE26181539
8NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
9USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
10ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
11BEL    MERLIER TimSOQ34198900
12AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
13GBR    ONLEY OscarIGD24424626
14FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
15DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19GBR    POOLE MaxTPP231860
20ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
23GBR    TULETT BenTVL2545586
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 30837
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2DEN   CORT NIELSEN MagnusUXM33378
3NED   JAKOBSEN FabioTPP3010
4DEN   KRON Andreas LorentzUXM28322
5SLO   POGACAR TadejUAD285256


14/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen