Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Nelis, Nico
Ploegnaam: Jamaje

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1USA    AUGUST AndrewIGD2119487
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5ESP    ETXEBERRIA ANSALAS HaimarRBH2311134
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9IRL    HEALY BenEFE26181539
10USA    KUSS SeppTVL3220722
11BEL    MEEUS JordiRBH28581109
12SLO    MEZGEC LukaJAY381346
13GBR    ONLEY OscarIGD24424626
14GBR    PEACE OliverTPP21330
15ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
16GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
17USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
18FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
19DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
20BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
21GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
24CZE    VACEK MathiasLTK24153712
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
29RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 26505
 
Getransfereerde renners:
1NED   KELDERMAN WilcoTVL35241
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3BEL   REX TimTVL2273
4ESP   ROMO OLIVER JavierMOV27203
5AUS   WELSFORD SamIGD30254


15/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen