Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Bruijning, Benja
Ploegnaam: Bruine trui

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
4ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
5SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
6FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
9BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
10AUT    GALL FelixDCT284051454
11NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
12IRL    HEALY BenEFE26181539
13SUI    HIRSCHI MarcTUD2841536
14GBR    HOBBS NoahEFE2234279
15DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
16ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
17NOR    NORDHAGEN JørgenTVL2155526
18BEL    NYS ThibauLTK24153160
19GBR    ONLEY OscarIGD24424626
20ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
21BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
22GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
27CZE    VACEK MathiasLTK24153712
28BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
29BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 30522
 
Getransfereerde renners:
1DEN   CORT NIELSEN MagnusUXM33378
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3GBR   POOLE MaxTPP230
4ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
5GBR   TARLING JoshuaIGD22252


29/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen