Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Lemahieu, Frank
Ploegnaam: Sporrewoan

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NOR    ABRAHAMSEN JonasUXM3132412
2ESP    ARANBURU DEVA AlexanderCOF31131033
3BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
4CZE    BITTNER PavelTPP2425512
5GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
6SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
7BEL    DE LIE ArnaudLOI2425862
8BEL    DEBRUYNE RamsesAPT2414370
9BEL    FRETIN MilanCOF25109533
10SUI    HIRSCHI MarcTUD2841536
11DEN    HONORE Mikkel FrĝlichEFE2922310
12ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonCOF3741022
13FRA    JEANNIERE EmilienTEN288452
14NED    KOOIJ OlavDCT25271771
15FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
16FRA    MADOUAS ValentinGFC3029172
17BEL    MEEUS JordiRBH28581109
18BEL    MERLIER TimSOQ34198900
19COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAD3228190
20BEL    NAESEN OliverDCT3612104
21BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
22GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
23USA    POWLESS NeilsonEFE301478
24ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
25NZL    STRONG CorbinNSN2621440
26NOR    TILLER Rasmus FossumUXM304303
27ITA    VELASCO SimoneXAT3110301
28FRA    VENTURINI ClémentURR335726
29BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 19868
 
Getransfereerde renners:
1FRA   BARRE LouisTVL26421
2BEL   CRABBE TomTFB21238
3DEN   LUND ANDRESEN TobiasDCT241081
4FRA   MAGNIER PaulSOQ221412
5GBR   WATSON SamuelIGD25169


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen