Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Vanmechelen, Hans
Ploegnaam: De Heideroosjes

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianTUD344171
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
4GBR    CARTHY Hugh???3230
5IRL    DUNBAR EdwardPQT3025126
6ITA    GANNA FilippoIGD3072649
7FRA    GAUDU DavidGFC3015769
8COL    GAVIRIA RENDON FernandoCJR3217170
9SUI    HIRSCHI MarcTUD2841536
10NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
11USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
12DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
13SUI    KÜNG StefanTUD3320288
14FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
15BEL    MERLIER TimSOQ34198900
16SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20SLO    POGACAR TadejUAD281235256
21SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
22FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
23DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
24GBR    TULETT BenTVL2545586
25DEN    VALGREN HUNDAHL MichaelEFE3428309
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 23045


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen