Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Beghein, Peter
Ploegnaam: De pedaalstampers

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalJAY3241155
2DEN    ASGREEN KasperEFE3131162
3IRL    BENNETT SamPQT361641
4GBR    CARTHY Hugh???3230
5CZE    HIRT JanNSN3513294
6NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
7USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
8NED    KELDERMAN WilcoTVL3523241
9NED    KRUIJSWIJK StevenTVL39445
10GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
11AUS    MCKENZIE HamishJAY22925
12SLO    MEZGEC LukaJAY381346
13SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
14ITA    MOSCON GianniRBH32765
15ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
16AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
17FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
18DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20AUS    PLAPP LucasJAY2645755
21SLO    POGACAR TadejUAD281235256
22ESP    RETEGI GOŅI MikelEKP25248
23BEL    REX TimTVL222973
24FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
25FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
26USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
27BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
28BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
29NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 19305


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen