Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Vastenavondt, Tom
Ploegnaam: Anatidaephobia

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
4FRA    CAVAGNA RémiGFC3111264
5AUS    CHAMBERLAIN OscarDCT2112146
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9FRA    GAUDU DavidGFC3015769
10AUS    GROVES KadenAPT2814310
11NED    HOOLE DaanDCT2720249
12NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
13NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
14FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
15BEL    MEEUS JordiRBH28581109
16BEL    MERLIER TimSOQ34198900
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
20USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
21ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23BEL    SENTJENS SenteAPT214165
24ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27ITA    VERRANDO LucaTFT2230
28BEL    WELLENS TimUAD3532454
29NED    WELTEN BramTPP2940
30GBR    WILLIAMS StephenNSN30300
Som: 22981
 
Getransfereerde renners:
1ITA   GANNA FilippoIGD30649
2BEL   HERREGODTS RuneUAD28269
3DEN   PEDERSEN MadsLTK31880
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen