Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van Meijl, Florus
Ploegnaam: Pantani Boys

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    BAUHAUS PhilTBV3225170
2ITA    CARUSO DamianoTBV3923262
3MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5AUT    GALL FelixDCT284051454
6AUS    GROVES KadenAPT2814310
7IRL    HEALY BenEFE26181539
8NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
9SUI    KÜNG StefanTUD3320288
10FRA    LAFAY VictorURR3022165
11COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
12ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
13BEL    MERLIER TimSOQ34198900
14EST    MIHKELS MadisEFE2326141
15FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
16DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
17GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
18GBR    POOLE MaxTPP231860
19ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
20SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
23GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
24ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 24741
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2NOR   JOHANNESSEN Tobias HallandUXM271374
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559
5NED   VAN DEN BROEK FrankTPP26145


22/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen