Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Ollevier, Thor
Ploegnaam: Thor Hushovd

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    ADRIA OLIVERAS RogerMOV2836259
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3SUI    BISSEGGER StefanDCT2810168
4SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
5GER    DEGENKOLB JohnTPP37792
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7IRL    DUNBAR EdwardPQT3025126
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10BEL    HERREGODTS RuneUAD2838269
11NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
12NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
13USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
14AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
17ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
18BEL    REX LaurenzSOQ2717192
19ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
20SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
23NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
24BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
25BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
26FRA    VAUQUELIN KévinIGD2560482
27BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
28AUS    WELSFORD SamIGD30111254
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
Som: 22671
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3BEL   SENTJENS SenteAPT2165
4BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559
5GBR   WILLIAMS StephenNSN300


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen