Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Decleir, Erben
Ploegnaam: Flip Flop

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1BEL    AERTS ToonLOI336164
2ITA    AGOSTINACCHIO MattiaEFE19440
3NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
4ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
5ITA    BALLERINI DavideXAT329220
6ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
7DEN    CORT NIELSEN MagnusUXM3341378
8BEL    CRABBE TomTFB2133238
9NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
10MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
11BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
12AUT    GALL FelixDCT284051454
13AUS    GROVES KadenAPT2814310
14NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
15NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
16NED    KOOIJ OlavDCT25271771
17FRA    LAFAY VictorURR3022165
18CZE    NOVAK PavelMOV221259
19GBR    ONLEY OscarIGD24424626
20FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
21ITA    PINARELLO AlessandroNSN2329457
22SLO    POGACAR TadejUAD281235256
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
25BEL    VAN MECHELEN VladTBV229164
26FRA    VEISTROFFER BaptisteLOI264143
27BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
28BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30ITA    ZAMBANINI EdoardoTBV2525400
Som: 26145


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen