Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Meirlaen, Noush
Ploegnaam: Txirrindularitza

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ESP    BELOKI FERNANDEZ MarkelEFE2111345
3GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
6FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8FRA    GAUDU DavidGFC3015769
9NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
10IRL    HEALY BenEFE26181539
11NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
12COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
13ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
14AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
15ITA    PINARELLO AlessandroNSN2329457
16GBR    POOLE MaxTPP231860
17ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
18FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
19USA    SHEFFIELD MagnusIGD2434278
20AUS    STORER MichaelTUD2936708
21GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
24BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
25BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
26AUS    VINE JayUAD3144786
27DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29GBR    WILLIAMS StephenNSN30300
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 19622


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen