Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Sydow, Ellinor
Ploegnaam: Ride on

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
2ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
3BEL    CRABBE TomTFB2133238
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7FRA    GAUDU DavidGFC3015769
8NED    KOOIJ OlavDCT25271771
9COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
10ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
11SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
12AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
13POR    OLIVEIRA Ivo Emanuel AlvesUAD308202
14POR    OLIVEIRA Rui Filipe AlvesUAD309191
15GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
16NED    POELS WoutURR395256
17GER    POLITT NilsUAD3228336
18SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
21CZE    VACEK MathiasLTK24153712
22DEN    VALGREN HUNDAHL MichaelEFE3428309
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
29BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
30BEL    WELLENS TimUAD3532454
Som: 25819
 
Getransfereerde renners:
1GBR   BLACKMORE JosephNSN230
2ITA   GANNA FilippoIGD30649
3NED   JAKOBSEN FabioTPP3010
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen