Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Quispel, Ineke
Ploegnaam: Dumosagarogl

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianDQT28319617
2ITA    ARU FabioUAD30209137
3FRA    BARDET RomainALM30280299
4FRA    BARGUIL WarrenPCB2936416
5IRL    BENNETT SamDQT301761341
6ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioINS27591263
7NED    DUMOULIN TomTJV30489421
8AUS    EWAN CalebLTS262251031
9GBR    FROOME ChrisINS3543215
10SUI    HIRSCHI MarcSUN22174380
11NED    KELDERMAN WilcoSUN29308677
12NED    KRUIJSWIJK StevenTJV3331078
13POL    KWIATKOWSKI MichalINS30350287
14ESP    LANDA MEANA MikelTBM31103983
15COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAST261891242
16POL    MAJKA RafalBOH31166986
17ESP    MAS NICOLAU EnricMOV25132611
18AUS    MATTHEWS MichaelSUN30221439
19BEL    NAESEN OliverALM3084584
20ITA    NIBALI VincenzoTFS36307996
21NED    OOMEN SamSUN2530684
22DEN    PEDERSEN MadsTFS25112723
23FRA    PINOT ThibautGFC30326631
24SLO    POGACAR TadejUAD222962479
25SLO    ROGLIC PrimozTJV312223048
26GBR    THOMAS GeraintINS34392283
27COL    URAN URAN RigobertoEF133201240
28BEL    VAN AERT WoutTJV263961156
29NED    VAN DER POEL MathieuCOC25443537
30GBR    YATES SimonMTS28422976
Som: 22960
 
Getransfereerde renners:
1GBR   CAVENDISH MarkTBM3510
2COL   CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS30505
3FRA   LATOUR PierreALM27136
4ITA   NIZZOLO GiacomoNTT31874
5ESP   SOLER GIMENEZ MarcMOV27413


29/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen