Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Ned   Quispel, Ineke
Ploegnaam: Gedeelde smart

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianQST25307659
2ITA    ARU FabioAST273971334
3IRL    BENNETT SamBOH2743650
4COL    BETANCUR GOMEZ Carlos AlbertoMOV2896159
5NOR    BOASSON HAGEN EdvaldDDD302191321
6COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanORS27287925
7ITA    COLBRELLI SonnyTBM271771368
8ITA    FORMOLO DavideCDT2588217
9DEN    FUGLSANG JakobAST3265648
10BEL    GILBERT PhilippeQST351531458
11GER    GREIPEL AndréLTS35107993
12NED    GROENEWEGEN DylanTLJ24351003
13COL    HENAO MONTOYA Sergio LuisSKY30161979
14GER    KITTEL MarcelQST291651043
15CZE    KÖNIG LeopoldBOH3027718
16SUI    KÜNG StefanBMC2447673
17POL    KWIATKOWSKI MichalSKY273551447
18ESP    LANDA MEANA MikelSKY281521314
19ESP    LOBATO DEL VALLE Juan JoseTLJ2923323
20COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAST23254769
21AUS    MATTHEWS MichaelSUN273641499
22ITA    NIBALI VincenzoTBM334231332
23FRA    ROLLAND PierreCDT3154333
24SVK    SAGAN PeterBOH274632296
25GBR    THOMAS GeraintSKY31173805
26ITA    ULISSI DiegoUAD282281150
27COL    URAN URAN RigobertoCDT301801431
28ITA    VIVIANI EliaSKY282821241
29GBR    YATES SimonORS25260858
30RUS    ZAKARIN IlnurKAT283141227
Som: 29473
 
Getransfereerde renners:
1ESP   CONTADOR VELASCO AlbertoTFS351567
2GER   DEGENKOLB JohnTFS281156
3GBR   FROOME ChrisSKY322565
4NED   KRUIJSWIJK StevenTLJ30540
5POL   MAJKA RafalBOH28966


24/11/2017 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen