Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Ned   Quispel, Ineke
Ploegnaam: Gedeelde smart

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianQST264312330
2CRC    AMADOR BIKKAZAKOVA AndreyMOV3249277
3ITA    ARU FabioUAD28211558
4GER    BAUHAUS PhilSUN2443280
5ITA    COLBRELLI SonnyTBM281051152
6POR    COSTA Rui Alberto FariaUAD32145527
7GER    DEGENKOLB JohnTFS2976772
8DEN    FUGLSANG JakobAST331661033
9COL    HENAO MONTOYA Sergio LuisSKY31117566
10ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonTBM29226991
11NOR    KRISTOFF AlexanderUAD31221548
12COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAST243771510
13IRL    MARTIN DanielUAD32222865
14ESP    MAS NICOLAU EnricQST23165892
15NED    MOLLEMA BaukeTFS321001098
16ITA    MOSCON GianniSKY24353819
17ITA    NIBALI VincenzoTBM34362941
18ITA    NIZZOLO GiacomoTFS29329449
19FRA    PINOT ThibautFDJ283621310
20NED    POELS WoutSKY31184642
21ITA    POZZOVIVO DomenicoTBM36821034
22COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderMOV283061189
23BEL    TEUNS DylanBMC2682693
24ITA    TRENTIN MatteoMTS2956787
25COL    URAN URAN RigobertoEFD31311882
26NED    VAN POPPEL DannyTLJ25111633
27CAN    WOODS MichaelEFD32220492
28GBR    YATES AdamMTS26301919
29GBR    YATES SimonMTS263302261
30RUS    ZAKARIN IlnurTKA29140508
Som: 27958
 
Getransfereerde renners:
1AUS   DENNIS RohanBMC28861
2AUS   GERRANS SimonBMC38159
3AUS   MATTHEWS MichaelSUN281560
4RSA   MEINTJES LouisDDD26141
5AUS   PORTE RichieBMC33862


18/11/2018 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen