Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Ned   Quispel, Ineke
Ploegnaam: Dumosagarogl

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    BUCHMANN EmanuelBOH27451168
2COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS29357295
3POR    COSTA Rui Alberto FariaUAD3373820
4GER    DEGENKOLB JohnTFS3058565
5FRA    DEMARE ArnaudGFC2844635
6BEL    EVENEPOEL RemcoQST19435802
7DEN    FUGLSANG JakobAST342191913
8FRA    GAUDU DavidGFC23218731
9COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAD25281574
10GBR    GEOGHEGAN HART TaoSKY2461471
11COL    HENAO MONTOYA Sergio LuisUAD32212215
12COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresEFD2253771
13AUT    KONRAD PatrickBOH2811768
14ESP    LANDA MEANA MikelMOV30207967
15FRA    LATOUR PierreALM26138230
16COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAST252671183
17KAZ    LUTSENKO AlexeyAST271961189
18POL    MAJKA RafalBOH30159927
19RSA    MEINTJES LouisDDD2719667
20NED    MOLLEMA BaukeTFS33391016
21ITA    NIBALI VincenzoTBM353361249
22AUS    O'CONNOR BenDDD24139233
23BEL    PHILIPSEN JasperUAD21136877
24COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderMOV291351318
25SVK    SAGAN PeterBOH294381415
26BEL    THEUNS EdwardTFS28166271
27GBR    THOMAS GeraintSKY33194795
28ITA    ULISSI DiegoUAD301601222
29CAN    WOODS MichaelEFD331801090
30GBR    YATES AdamMTS271871222
Som: 24999
 
Getransfereerde renners:
1COL   CONTRERAS PINZON RodrigoAST25124
2NED   KRUIJSWIJK StevenTJU32857
3SLO   ROGLIC PrimozTJU302873
4COL   URAN URAN RigobertoEFD32810
5USA   VAN GARDEREN TejayEFD31441


10/12/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen