Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Fra   Schaap, Joran
Ploegnaam: Once-Farm Frites

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
3AUS    CHAMBERLAIN OscarDCT2112146
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
9FRA    MADOUAS ValentinGFC3029172
10BEL    NYS ThibauLTK24153160
11GBR    ONLEY OscarIGD24424626
12FRA    PARET PEINTRE AurélienDCT307169
13ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
14GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
15ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
16BEL    REX TimTVL222973
17ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
18ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
21DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
22GBR    STOCKWELL OliverTBV24635
23ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
24ITA    TONEATTI DavideXAT2518165
25AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
26NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29KAZ    VINOKUROV NicolyaXAT242383
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 23225
 
Getransfereerde renners:
1NED   ARENSMAN ThymenIGD27738
2DEN   CORT NIELSEN MagnusUXM33378
3DEN   PEDERSEN MadsLTK31880
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5NED   VAN BAARLE DylanSOQ34136


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen