Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Vliegenthart, Mark
Ploegnaam: Superconfex

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalJAY3241155
2BEL    ALLEGAERT PietCOF31735
3DEN    ASGREEN KasperEFE3131162
4ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
5COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
6ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
10BEL    FRETIN MilanCOF25109533
11AUT    GALL FelixDCT284051454
12FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
13AUS    GROVES KadenAPT2814310
14DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
15ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
16EST    MIHKELS MadisEFE2326141
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
22GBR    TURNER BenIGD2731211
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
30AUS    WELSFORD SamIGD30111254
Som: 23716
 
Getransfereerde renners:
1NOR   BLIKRA Erlend JordbrekkUXM29257
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
4NED   VAN DIJKE TimRBH26369
5FRA   ZINGLE AxelTVL28187


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen