Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Warmer, Robert
Ploegnaam: De Den Drillas

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2FRA    BARRE LouisTVL2632421
3COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD2937760
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10FRA    GAUTHERAT PierreDCT2327291
11CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
12FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
13USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
14FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
15AUS    MATTHEWS MichaelJAY3622453
16NOR    NORDHAGEN JørgenTVL2155526
17BEL    NYS ThibauLTK24153160
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
20ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
21GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23ESP    TORRES ARIAS PabloUAD2151188
24BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 27575
 
Getransfereerde renners:
1ESP   LANDA MEANA MikelSOQ37219
2FRA   MADOUAS ValentinGFC30172
3AUS   O'CONNOR BenJAY31422
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5GBR   POOLE MaxTPP230


31/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen