Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Tanis, Jorgo
Ploegnaam: Koersploeg de Parel

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
2ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
3NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
4ITA    GANNA FilippoIGD3072649
5CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
6GBR    GEOGHEGAN HART TaoLTK311768
7USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
8FRA    LAFAY VictorURR3022165
9FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
10BEL    MERLIER TimSOQ34198900
11ITA    MILAN JonathanLTK2676980
12SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
13POR    MORGADO Antonio TomasUAD2253631
14ITA    MOZZATO LucaTUD2827444
15ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
16BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
17SLO    POGACAR TadejUAD281235256
18GBR    POOLE MaxTPP231860
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
21CZE    VACEK MathiasLTK24153712
22NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
23NED    VAN DER HOORN TacoLOI331010
24NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
25NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
26NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
27NED    VAN UDEN CasperTPP259368
28BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
29BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
30GBR    VERNON EthanNSN2636478
Som: 23851


29/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen