Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Mooijenkind, Hans
Ploegnaam: Oude Springgeiten

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    ARANBURU DEVA AlexanderCOF31131033
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3ITA    CARUSO DamianoTBV3923262
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5FRA    COQUARD BryanCOF3418520
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7ITA    FIORELLI FilippoTVL3217363
8ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
9AUS    HAMILTON ChristopherTPP312111
10GBR    HAYTER EthanSOQ2815274
11NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
12NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
13DEN    KRAGH ANDERSEN SørenLTK3217230
14BEL    MARIT ArneRBH2715268
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
17DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
20SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
21ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23CZE    VACEK MathiasLTK24153712
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
26NED    VAN DEN BROEK FrankTPP2616145
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28NED    VAN UDEN CasperTPP259368
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30GER    ZIMMERMANN GeorgLOI294468
Som: 20563
 
Getransfereerde renners:
1ITA   FORTUNATO LorenzoXAT30256
2BEL   MERLIER TimSOQ34900
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4COL   SOSA CUERVO Ivan RamiroEKP29377
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen