Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van Wassenhove, Koen
Ploegnaam: Wie niet waagt blijft ...

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
3ITA    BUSATTO FrancescoAPT2411151
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
9NED    HOOLE DaanDCT2720249
10NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
11USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
12USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
13GBR    ONLEY OscarIGD24424626
14DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
15ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
16GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
17NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
18AUS    PLOWRIGHT JensenAPT2642179
19GBR    POOLE MaxTPP231860
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21BEL    SENTJENS SenteAPT214165
22USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
23DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28NED    VAN UDEN CasperTPP259368
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    WILLIAMS StephenNSN30300
Som: 26954
 
Getransfereerde renners:
1BEL   CRABBE TomTFB21238
2USA   LAMPERTI LukeEFE24309
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4NED   VAN BAARLE DylanSOQ34136
5BEL   VERSTRYNGE EmielAPT24280


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen