Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van Nieuwkoop, Bram
Ploegnaam: Jambaljamts Sainbayar Cycling

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    ADRIA OLIVERAS RogerMOV2836259
2ESP    ARRIETA LIZARRAGA IgorUAD245582
3ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
4ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
5NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
8ESP    GARCIA PIERNA RaulMOV257373
9NED    HOOLE DaanDCT2720249
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
12FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
13ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
14BEL    MEEUS JordiRBH28581109
15DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
18NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
19SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
20FRA    RONDEL MathysTUD238833
21MGL    SAINBAYAR JambaljamtsBBH30159
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
24FRA    TRONCHON BastienGFC248198
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29BEL    WELLENS TimUAD3532454
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 25060
 
Getransfereerde renners:
1AUS   GROVES KadenAPT2810
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3FRA   SENECHAL FlorianAPT3390
4NED   VAN POPPEL DannyRBH33316
5ITA   ZANA FilippoSOQ27623


31/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen