Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van Dijk, Casper
Ploegnaam: FC Bolderbast

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
3BEL    DE SCHUYTENEER SteffenLOI2138493
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5FRA    GRUEL ThibaudGFC229481
6NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
7CZE    KOPECKY MatyasURR236272
8USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
9SLO    OMRZEL JakobTBV2023657
10ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
11ESP    PERICAS CAPDEVILA AdriaUAD207377
12GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
13ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
14GBR    POOLE MaxTPP231860
15ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
16FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
17DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
18GBR    STEWART JakeNSN271175
19ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
20BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
21NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
22BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
23BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
24BEL    VAN MECHELEN VladTBV229164
25BEL    VANSEVENANT MauriSOQ2722315
26AUS    VINE JayUAD3144786
27BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
28DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
29ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 22117
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2NED   DEL GROSSO TiborAPT23329
3NED   JAKOBSEN FabioTPP3010
4NED   KOOIJ OlavDCT25771
5SLO   POGACAR TadejUAD285256


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen