Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Roos, Falko
Ploegnaam: Falcao

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
3FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
4NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
5FRA    DECOMBLE MaximeGFC2119303
6NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9FRA    GAUTHERAT PierreDCT2327291
10NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
11IRL    HEALY BenEFE26181539
12NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
13BEL    MERLIER TimSOQ34198900
14AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
15FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
18GBR    POOLE MaxTPP231860
19SUI    SCHMID MauroJAY27281365
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
22USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
23BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
24BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
27DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
28GBR    YATES AdamUAD34122736
29NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 24858
 
Getransfereerde renners:
1GER   LIPOWITZ FlorianRBH261027
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3USA   RICCITELLO MatthewDCT24591
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5DEN   VINGEGAARD HANSEN JonasTVL302111


21/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen