Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Vandecasteele, Johan
Ploegnaam: Om het eerst

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    AFFINI EdoardoTVL301753
2NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
3ESP    ARRIETA LIZARRAGA IgorUAD245582
4GBR    ASKEY LewisNSN254666
5ITA    CATTANEO MattiaRBH365203
6SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
7ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
8FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
9NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
10BEL    FRETIN MilanCOF25109533
11AUT    GALL FelixDCT284051454
12NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
13AUS    HAIG JackIGD3365137
14BEL    KIELICH TimoTVL278106
15FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
16FRA    MADOUAS ValentinGFC3029172
17FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
18BEL    MERLIER TimSOQ34198900
19ITA    MILAN JonathanLTK2676980
20COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAD3228190
21AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
22GBR    ONLEY OscarIGD24424626
23ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
24FRA    PENHOËT PaulGFC2516416
25BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
26USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
27BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
28GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
29BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
30BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
Som: 20544


14/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen