Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   De Jong, Bert
Ploegnaam: The Luke Plapp hypetrain

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2FRA    BARRE LouisTVL2632421
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4DEN    CORT NIELSEN MagnusUXM3341378
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
8NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
9NED    KOOIJ OlavDCT25271771
10DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
11ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
12GBR    ONLEY OscarIGD24424626
13FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
14DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
15ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
16GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
17NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
18AUS    PLAPP LucasJAY2645755
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
21ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
22AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
23GBR    TULETT BenTVL2545586
24CZE    VACEK MathiasLTK24153712
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30ITA    VERRANDO LucaTFT2230
Som: 27497
 
Getransfereerde renners:
1AUT   GALL FelixDCT281454
2BEL   PHILIPSEN JasperAPT281845
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4FRA   SENECHAL FlorianAPT3390
5DEN   WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK20351


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen