Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   De Vries, Jorin
Ploegnaam: Mathieu van Pogacaert

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8FRA    GAUDU DavidGFC3015769
9NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
10NED    KELDERMAN WilcoTVL3523241
11NED    KOOIJ OlavDCT25271771
12DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
13USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
14SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
15ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
21SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
24BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29AUS    VINE JayUAD3144786
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 29568
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2NED   JAKOBSEN FabioTPP3010
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4GBR   POOLE MaxTPP230
5NED   VAN BAARLE DylanSOQ34136


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen