Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Hoven, Rienk
Ploegnaam: Sur le jus

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2FRA    BARRE LouisTVL2632421
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4BEL    DE SCHUYTENEER SteffenLOI2138493
5FRA    DECOMBLE MaximeGFC2119303
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9AUS    HAIG JackIGD3365137
10IRL    HEALY BenEFE26181539
11NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
12NED    KOOIJ OlavDCT25271771
13USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
14ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
15FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
16BEL    NYS ThibauLTK24153160
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
19ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21NED    REMIJN SennaAPT2036107
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
28NED    VAN UDEN CasperTPP259368
29FRA    VAUQUELIN KévinIGD2560482
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 26512
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3ESP   SANCHEZ MAYO PelayoMOV2633
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5NED   ZIJLAARD MaikelTUD2759


26/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen