Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Beemsterboer, Dennis
Ploegnaam: Beemster Cycling

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2ITA    BETTIOL AlbertoXAT3324257
3GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
4BEL    DE SCHUYTENEER SteffenLOI2138493
5SWE    ERIKSSON JacobTUD27330
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7ITA    FANCELLU AlessandroMBH265727
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9NZL    GATE AaronXAT365211
10ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
11AUS    GROVES KadenAPT2814310
12NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
13NED    KOOIJ OlavDCT25271771
14GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
15CZE    NOVAK PavelMOV221259
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19ITA    ROMELE AlessandroXAT2314350
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
24CZE    VACEK MathiasLTK24153712
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29NED    VAN UDEN CasperTPP259368
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 20989
 
Getransfereerde renners:
1FRA   BARRE LouisTVL26421
2NZL   BENNETT GeorgeNSN36240
3NZL   FISHER-BLACK FinnRBH25444
4FRA   GODON DorianIGD30904
5BEL   MERLIER TimSOQ34900


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen