Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Ploeg, Nico
Ploegnaam: De beul van Vronen

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3DEN    BJERG Mikkel NorsgaardUAD2815153
4GER    BRENNER MarcoTUD2449689
5ECU    CEPEDA HERNANDEZ Jefferson AlveiroMOV306254
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10FRA    GAUDU DavidGFC3015769
11NED    HOOLE DaanDCT2720249
12USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
13NED    KOOIJ OlavDCT25271771
14SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
15BEL    NAESEN OliverDCT3612104
16ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
17POR    OLIVEIRA Ivo Emanuel AlvesUAD308202
18DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
19BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21AUS    PLOWRIGHT JensenAPT2642179
22SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
23GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
24ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
25CZE    VACEK MathiasLTK24153712
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
29BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
30AUS    WELSFORD SamIGD30111254
Som: 24404
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2FRA   COSNEFROY BenoitUAD311084
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5BEL   STUYVEN JasperSOQ34697


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen